Onyekuru ile Murat Sancak birbirine girdi

Adana Demirspor’un Suudi Arabistan ekiplerinden Al-Fayha’ya sattığı Henry Onyekuru, Murat Sancak’ın sözlerine sosyal medya hesabından cevap verdi.

Murat Sancak katıldığı programda Onyekuru ile ilgili “Henry Onyekuru alkışlanmıştı. Fernando Muslera ile haşır neşir olmuştu maçtan sonra. Ben ondan sonra Henry Onyekuru’yu sattım zaten. Soyunma odasında da ağzıma geleni de söylemiştim ona. Benden ekmeği yiyorsun, sen buraya ihanet edemezsin. Takım arkadaşın olabilir, maçtan sonra gidersin soyunma odasına, orada tebrik edersin… Herkesin seyrettiği bir maç olduğu başka bir takımın şampiyonluk yarışında olduğu mücadelede sen saha ortasında haşır neşir olup sarılamazsın, eğlenemezsin” açıklamasını yaptı.

ONYEKURU’DAN YANIT

Onyekuru yaptığı paylaşımda, “Hala benim adımı konuşmak yerine oyuncuların maaşını ödemek nasıl olur sayın başkan” ifadelerini kullandı.

SANCAK SERT YANIT VERDİ

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak’tan eski oyuncusuna karşı cevap gecikmedi. Sancak’ın Onyekuru için ağır ifadeler kullanması dikkat çekti.

Sancak, yaptığı paylaşımda “O şeref yoksunu hadsiz ve nankör Henry’e sorarım. Senin alacağın var mı ki, başkasının alacağı kalsın ama merak etmesin kulübü dahil dünya kulüplerine ne karaktersiz olduğunu videosuyla duyuracağız nokta.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x