Can Yaman: Bazıları beni kötü adam gibi gösteriyor

Netflix’te yayınlanacak olan ‘Viola’ adlı dizi için İtalya’da kamera karşısına geçen oyuncu Can Yaman, sosyal medya hesabından dizinin tanıtımını yayınladı. Yaman, tanıtım videosunun altında da hayranlarına tavrı hakkında açıklama yaptı.

Yaman, “Viola 1 çok tatlıydı ama 2’ncisi muhteşem olacak! Elimizden gelenin en iyisini yapmak için her gün çalışıyoruz ve bu nedenle sık sık strese giriyoruz. Hayranlarıma vakit ayıramadığım için üzgünüm. Set gece 1’de bitiyor ve dışarıda resim için insanlar beni bekliyor. Yorgunum ve ertesi gün yine çok erken kalkıyorum, bu yüzden fotoğraf çekmek için duramıyorum ve sadece ‘merhaba’ diyorum. Bazıları beni kötü adam gibi gösteriyor. Gerçekten üzgünüm” dedi.

‘ARA SIRA BEDENİM ACIDAN TİTRİYOR’

Yaman sözlerinin devamında şu ifadeleri kullandı:

“Günün 24 saati enerji dolu bir çocuk olmadığımı ve yenilmez olmadığımı hatırlatmak isterim. Ara sıra bedenim acıdan titriyor ve sonraki günler için dinlenmeye ve konsantrasyona ihtiyaç duyuyor. Çünkü set bitince iş orada bitmiyor, geri dönüp ertesi gün için çalışıyorum ve gece 4’te yatıyorum. Varlığınızı ve sevginizi her zaman takdir ediyorum ancak şunu anlamalısınız ki ‘Hayır’ dediğimde sebeplerim var. Yine de zamanımın yüzde 90’ında taleplerini yerine getirmek için durdum. Fırsatım olmayan yüzde 10’luk bir zamanla suçlanmak istemem…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x