Batan gemiden sevgiliye son mesaj!

Marmara Denizi’nde batan gemide makine stajyeri olarak çalışan Ahmet Atav’ın (22) kız arkadaşına gönderdiği son video ortaya çıktı.

Atav’ın su alan gemi içinden çektiği videoda saçlarının ıslak olduğu ve yüzünden sular damladığı dikkat çekerken, kıyafetinde de yağ lekeleri olduğu görüldü. Videoda, genç stajyerin kız arkadaşına, “Geminin su alan yerlerini onardık.Şimdi uyuyoruz” dediği yer alıyor.

BAŞMÜHENDİS NİŞANLIYDI

Ahmet Atav’ın, olaydan 2 gün önce gemiden ayrılan yağcı ve elektrikçi arkadaşı Doğuşcan Yaylak’a (33), “Bu sefere de beraber çıkalım. Sonra ayrılırsın. Borçlarım var. Onları kapatmam lazım” dediği öğrenildi.

Ahmet Atav ile iyi bir arkadaşlıkları olduğunu anlatan Doğuşcan Yaylak, “Gemide kalmamı istedi. Ancak ben geminin durumunu bildiğim için ayrıldım. Ahmet ise borçlarını kapatmak için çalışmaya devam edeceğini söyledi. Kız arkadaşına da geminin su alan yerlerini onardıklarını ve uyuyacaklarını söylediği videoyu göndermiş. İleride çarkçıbaşı olduğunda, beni de yanına aldıracağını söylüyordu. Kısmet olmadı. Baş mühendis-makinist Murat Çalışkan da nişanlıydı, 1 ay sonra düğünü vardı” diye konuştu.

 

 

 

KAYNAK: SABAH

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x