CHP Karaman İl Başkanlığı’ndan Özgür Özel’i destekleme kararı

CHP Karaman İl Başkanı Recai Evcen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 38’inci Olağan Kurultay’da genel başkan adayı Özgür Özel’i destekleyeceklerini açıkladı.

CHP Karaman İl Başkanı Recai Evcen

İLÇE ÖRGÜTLERİYLE GÖRÜŞÜLDÜ

4-5 Kasım’da yapılacak kurultay öncesi Evcen sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

– Kongreler sürecinde örgütümüz ile birlikte hareket edeceğimize yönelik söz vermiştik. Cumhuriyet Halk Partisi 38’inci Olağan Kurultayımız için Merkez, Ermenek, Sarıveliler, Ayrancı, Kazımkarabekir ilçelerimiz ile örgüt toplantıları gerçekleştirdik. (Başyayla ilçemizdeki yoğun elma toplama dönemi nedeniyle sadece ilçe başkanımız ile görüşme yaptık) Örgüt toplantılarımızda görüş belirtmek isteyen her üyemize süre sınırı koymadan konuşma imkanı verdik.

‘DEĞİŞİM’DE GÖRÜŞ BİRLİĞİ

– Toplantılar sonucunda, Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Örgütü, partide bir değişim olması gerektiğine ilişkin görüş birliğine varmıştır. Kurultay sonucunda kim genel başkan seçilirse seçilsin partimiz adına canla başla çalışacağımızın sözünü verme ile birlikte, örgütümüzün kararını yerine getirmek için Karaman İl Başkanı olarak CHP 38. Olağan Kurultayı’nda Grup Başkanımız ve genel başkan adayımız Sayın Özgür Özel’e destek verme kararı aldım. (DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x